K&N - Performance Filters CM-8012

K&N - Performance Filters CM-8012

K&N - Performance Filters CM-8012KN0
2355x

Can-am Renegade, Outlander G2 500, 650, 1000R 2012-2015

 

K&N - Performance Filters

Struktura filtru K&N.

Filtry K&N jsou vyrobeny ze čtyř vrstev speciální bavlny, která je napuštěna olejem. To vše je zakomponováno do ocelové mřížky, která chrání filtr před většími nečistotami, jako jsou např.: kamínky, hmyz, listí a další. Tím si drží filtr stále stejný tvar a plní tak normu DIN ISO 9001. Vzduchový filtr je zalisován do gumy, která zaručuje maximální možnou těsnost okolo vzduchové vložky filtru (v air-boxu).

Speciální struktura filtru K&N zajišťuje propustnost vzduchu až o 40%! Zvýšená propustnost vzduchu zaručuje lepší proudění vzduchu do motoru a tudíž i dokonalé spalování směsi.

 

Testování K&N filtrů.

Firma K&N si drží své standardy a splňuje veškeré světové normy jen díky svému dlouholetému výzkumu. Jejich výzkumná laboratoř je držitelem ISO5011 protokolu, který ji opravňuje k provádění těchto testů. Při provádění těchto testů se simulují veškeré podmínky, do kterých se můžete dostat i vy. Testuje se například propustnost v prašném prostředí, s nadměrnou vlhkostí, ale také se simulují určité nadmořské výšky, při kterých je důležité aby motor byl správně zásoben vzduchem.

Obecně efektivnost filtrace vzduchu u filtrů K&N je cca 96 - 99%.

Firma K&N si je vědoma kvality svých filtrů, tudíž udává na své filtry záruku až 1 600 000 km (ale jen za předpokladu, že je filtr mechanicky neporušen a je o něj pečováno dle návodu!)

 

Výhody a přednosti vzduchových filtrů K&N.

Mezi nejhlavnější přednosti vzduchových fltrů K&N paří již zmiňovaná zvýšená propustnost vzduchu, která se v některých případech může navýšit až na 40% (záleží na stáří, opotřebení motoru atd...). Zvýšením propustnosti dosáhneme nárůstu výkonu, ale ne na úkor zvýšení spotřeby, jak tomu bývá u nekvalitních sportovních filtrů. Filtry KN se naopak vyznačují snížením spotřeby!

 

Ekonomika filtru K&N.

Filtry K&N jsou dražší než klasické papírové, ale tyto filtry Vám dokážou mnohé náklady ušetřit! Jeden filtr KN Vám vydrží celou životnost vozidla (zda-li jej udržujete dle návodu výrobce), papírové vložky se musí měnit každých 10 000 až 15 000 km. Sportovní vzduchové filtry K&N snižují také spotřebu o nezanedbatelné procento, které se při dnešních cenách benzínu a nafty projeví ve Vaši peněžence. Jelikož vzduchový filtr jsou vlastně "plíce" motoru a kvalitní přiváděný vzduch Vám chrání motor proti opotřebení, můžete také finance ušetřit za následné opravy motoru.

Cena s DPH: 1 500 Kč

Košík je prázdný.

 

TOPlist

zboží v e-shopu: 196 e-shop systém banan.cz

  X